ГОЛОВНА ПРИБИРАННЯ ХІМЧИСТКА МИТТЯ ВІКОН ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ЦІНИ КОНТАКТИ

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Генеральне прибирання приміщень – це детальне професійне прибирання, в процесі якого виконується комплекс робіт, необхідний для приведення в порядок приміщень в відповідності з світовими стандартами та вимогами замовника.

Пропонуємо генеральне прибирання у Львові: квартири, котеджі, офісні приміщення, банки, готелі, школи, кафе, ресторани, торгові центри, заводи, фабрики, промислові приміщення, склади, виставкові центри, спортзали, фітнес центри та інших приміщення.

Прибирання приміщень львів ціни, клінінгові послуги у львові ціна Прибирання приміщень львів ціни, клінінгові послуги у львові ціна Прибирання приміщень львів ціни, клінінгові послуги у львові ціна
Прибирання приміщень львів ціни, клінінгові послуги у львові ціна Прибирання приміщень львів ціни, клінінгові послуги у львові ціна Прибирання приміщень львів ціни, клінінгові послуги у львові ціна

Генеральне прибирання може включати наступні види робіт:

1. Видалення пилу і поверхневого бруду професійними порохотягами зі стель, стін вікон та підлоги.

2. Миття та полірування поверхонь інтер'єру - люстри, лампи, світильники, вентиляційні решітки, виключателі, розетки, меблі та інші предмети.

3. Миття вікон, дверей, скляних поверхонь.

4. Прибирання та миття балконів.

5. Миття та дизінфекція санвузлів.

6. Миття кухні та видалення жирових забруднень.

7. Миття та полірування підлоги.

8. Хімчистка м'яких меблів, матраців, чистка килимів та ковроліну здійснюється у разі потреби.

Заощаджуйте час та зусилля, а всю брудну роботу довірте фахівцям клінінгової компанії AquaFormula.

Оцінка послуг та виїзд до клієнта здійснюється менеджером БЕЗКОШТОВНО!

Замовити послугу прибирання у Львові або отримати консультацію:

097-050-16-85

Більше про генеральне прибирання у Львові ...

Всі види приміщень – житлові, офісні та виробничі потребують постійного догляду. Комплексне прибирання приміщень бажано проводити не рідше двох разів на рік, в залежності від призначення приміщень. Власними силами оперативно провести генеральне прибирання на професійному рівні буде дуже важко а інколи і неможливо. В процесі роботи потрібно задіяти відповідну кількість професійно навчених людей з практичним досвідом, які будуть використовувати професійне обладнання, інвентар та спеціальні сертифіковані хімічні засоби. Тому найкращий вихід з цієї ситуації – замовити послуги генерального прибирання, та довірити ці роботи клінінговій компанії.

В яких випадках вам може бути потрібне генеральне прибирання:

- В вашому домі давно не прибирались;
- Ви зняли квартиру а там бруд від попередніх мешканців;
- Ви бажаєте привести приміщення в кращий стан перед здачею;
- Приміщення потребує прибирання після ремонту.

Для нас неважливо в зв'язку, з чим вам потрібне генеральне прибирання. Наші співробітники приділяють рівномірну увагу кожному об'єкту квартири, кожній деталі – від мийки вікон та завершуючи хімчисткою м'яких меблів, ковроліну та килимів.

Генеральне прибирання приміщення - трудомісткий процес, який віднімає багато часу та сил, які ви, з задоволенням, можете витратити на відпочинок або іші корисні справи.

Види професійного прибирання:

1. Генеральне – виконується разово і включає в себе весь комплекс клінінгових послуг.
2. Прибирання після ремонту та будівництва – виконується після проведення будівельних робіт.
3. Підтримуюче, щоденне або прибирання із невеликим періодом – проводиться після підписання угоди, в якій вказується види робіт та періодичність.

Замовивши генеральне прибирання у Львові в нашій компанії – отроимайте кращі ціни на клінінгові послуги, проводьте час у чистоті та комфорті, заощадьте час на рідних та близьких.

Інші послуги:

Прибирання після ремонту >>>

Контрактне прибирання приміщень >>>