КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ ТА КОВРОЛІНУ У ЛЬВОВІ

Майже в кожному житловому та робочому приміщенні є килим або ковролін, які поступово накопичують в собі бруд, пилюку та неприємний запах. Сам по собі килим та ковролін – це великий пилезбирач та значний розсадник пилових кліщів. Тому для того, щоб відгородити себе та свою сім’ю від проблем зі здоров’ям та просто освіжити своє житло, з часом кожному потрібна хімчистка килимів або хімчистка ковроліну. Правильний догляд забеcпечує довше збереження початкового зовнішнього вигляду та довговічність структури волокон.

Хімчистка килимів і ковроліну ДО і ПІСЛЯ


Килим до чистки хімчистка килима львів
Килим після чистки хімчистка килима львів
Килим до чистки хімчистка килима львів
Килим після чистки хімчистка килима львів
Ковролін до чистки хімчистка ковроліну львів
Ковролін після чистки хімчистка ковроліну львів
Ковролін до чистки хімчистка ковроліну львів
Ковролін після чистки хімчистка ковроліну львів


Хімчистка ковроліну

Вартість, грн

до 100кв, (м²)

від 20

до 200кв, (м²)

від 18

до 300кв, (м²)

від 17

до 400кв, (м²)

від 16

понад 500кв, (м²)

від 15

Хімчистка килимів

Вартість, грн

килимів - синтетичних (на дому / в цеху), (м²)

35 / 50

килимів - натуральних (на дому / в цеху), (м²)

35 / 50

килимів - з високим ворсом (на дому / в цеху), (м²)

35 / 50

виведення запаху, (м²)

10

Послуга доставки у дві сторони (килим забираємо і доставляємо згідно адреси замовлення)

100

Отримати консультацію

097-050-16-85


Одним з самих простих способів по догляду килима та ковроліна – це пропилесосити поверхню виробу один раз на день. Але, нажаль, за допомогою тільки одного пилососа неможливо позбутися від всіх забруднень. Щоб позбутися від глибоко втоптаного бруду та неприємного запаху потрібно хоча б 1 раз в півроку проводити професійну хімчистку. Замовивши послуги хімчистки (хімчистка килимів та хімчистка ковроліну) в нашій клінінговій компанії ми гарантуємо, що в 95% випадків всі забруднення будуть видалені, а також зникнуть всі неприємні запахи. Чому 95% а не 100% ? Тому, що сучасна потужна техніка та професійні хімічні засоби, як і сама людина не є досконалою на 100%. Так само трапляються фізичні пошкодження (пропали від цигарок, прасок і т.д.) та порізи, розрізи (від різних гострих та тупих предметів), які не підлягають відновленню. Ми реставрацією (фарбування, шиття) не займаємося ми тільки робимо професійну хімчистку.

Рідко але бувають випадки коли структура волокна килима є досить сильно зруйнованою (внутрішнє гниття тканини, пліснява останньої стадії), тому такий килим вже розвалюється на очах і чистці не підлягає. Загалом такі килими в дуже важкому зруйнованому стані потрібно викидати а не чистити.

Чистка килимів та ковроліну – це робота, яку виконати своїми силами не так просто, як може здаватися на перший погляд. Пробуючи почистити килим в домашніх умовах можна просто зіпсувати його колір або ворс, використовуючи для цього неправильний метод та миючі засоби, куплені в магазині. Тому хімчистка килимових покриттів (хімчистка килимів синтетичних, хімчистка килимів натуральних, хімчистка килимів з високим ворсом) та хімчистка ковроліну на дому та в цеху – це окреме, трудомістке направлення в сфері клінінга, потребуюче від виконавця спеціальних знань та умінь.

Професійна хімчистка килимів має проводитись не рідше двох разів на рік, а такі поверхні, як ковролін, котрий попадає під вплив підвищенному навантаженню, рекомендується чистити кожні 3-4 місяці. Своєчасний та правильний догляд збільшує термін їх експлуатації. Чистка ковроліну переважно проводиться тільки у замовника а хімчистка килиму проводиться як вдома у замовника так і в цеху (в залежності від рівня забруднення, структури та побажань клієнта). Які б випадки не були та побажання ми завжди вам будемо казати свою точку зору на ту чи іншу ситуацію, щоб ефективність роботи була кращою.

Якщо вам необхідна хімчистка килимів у Львові та за містом з використанням найкращих дієвих технологій, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка виконає ці послуги в короткий термін та найбільш зручний для вас час. У нас працюють майстри хімчистки, які пройшли спеціальну підготовку та мають великий досвід роботи в даній сфері клінінга. Ми використовуємо тільки перевірені хімічні засоби та сучасне обладнання. Всі плямовивідники та порошки є професійними та сертифікованими, не мають різких запахів і є абсолютно безпечні для людей та навколишнього середовища.

Наші переваги:

- Ціна озвучена менеджером або оператором по телефону залишається незмінною. В процесі або в кінці роботи вартість послуг не міняється. Ціни, які вказані на нашому сайті в розділі Ціни – відповідають дійсності.
- Використовується тільки професійно навчений персонал з досвідом роботи, який використовує сучасну техніку, інвентар та спеціальні хімічні засоби, які видаляють практично любі забруднення.
- Оперативна робота (в деяких випадках можливий виїзд спеціаліста в день звернення).
- Якість роботи ( важкі плями та забруднення стараємося максимально забрати але якщо в випадках пляма не піддається то стараємося зматувати її ).

В залежності від того килим синтетичний чи натуральний та його структури підбираються відповідні хімічні засоби. Для виведення плям та запахів так само підбираються спеціальні хімічні засоби. Переважно для виведення плями використовуються спеціальні плямовивідники. Для виведення запахів використовується технологія чистки та спеціальні хімічні засоби проти запаху. Виведення запаху може супроводжуватись ще в необхідності використання додаткового спеціального технічного обладнання для хімчистки. Тому пляма та запах – це є досить важкі забруднення різного походження. Чистка килимів складається з прибирання килимового покриття (очищення поверхні ковроліну від пилу, піску, сухого бруду); локальна хімчистка килимів (глибинна аква-чистка всієї структури за допомогою роторних, центрифужних та екстракторних машин); сушіння (видалення залишків вологи спеціальним технічним обладнанням).

Хімчистка килимів та м’яких меблів – це різні процеси чистки але в них може використовуватися схожий хімічний засіб та плямовивідники. Технічного обладнання для хімчистки килимів потрібно більше та потужніше ніж для хімчистки м’яких меблів.

Існують різні відмінності переваг хімчистки килимів на дому та хімчистки килимів в цеху.

Переваги хімчистки килимів на дому:

- Чистка виконується у вас на очах, що дає змогу одразу оцінити якість виконаної роботи.
- Всі роботи виконуються на протязі одного дня.
- Виїзд майстра можливий в любий зручний для вас час (ми працюємо без вихідних крім неділі).

Переваги хімчистки килимів в цеху:

- Чистка виконується різного ступеня та складності забруднення.
- Всі роботи переважно стараються виконуватись в той же день або на наступний (в залежності від напливу замовлень).
- Забираємо та доставляємо сухі та чисті килими.

Як досвід показує, що проводити хімчистку на дому краще такі види робіт: хімчистка ковроліну, хімчистка м’яких меблів та хімчистка синтетичних килимів з малим ворсом без проблемних запахів (урина котів, собак та інші сильні запахи).

Натуральні фабричні килими є досить різними тому процес чистки є різний. Але спільними в них є те, що вони є якісними, тому їх важко деформувати або змити фарбу, так як при виробництві, для фарбування використовуються спеціальні сильні кислотні фарбники. Набагато складнішими є делікатні тканини, як шовк або льон. Для роботи з ними потрібен особливий підхід, вибір спеціальних миючих засобів та делікатна чистка. Краще всього хімчистці піддаються синтетичні килимові покриття, так як вони робляться з міцних волокон та витривалі, як до механічних, так і до температурних впливів.

Періодична хімчистка килимових покриттів відбувається переважно по контракту.

Ми працюємо як з юридичними так і з фізичними особами, і готові укласти з вами одноразовий, короткостроковий договір з проведення хімчистки килимових покриттів, ковроліну та хімчистки м’яких меблів або довгостроковий на певний термін та відповідну періодичність проведення робіт.

Періодична хімчистка килимів, періодична хімчистка ковроліну та періодична хімчистка м’яких мебліві переважно здійснюється на термін від 1 року і більше та діє відповідна система знижок в залежності від періодичності:

- до 3 разів на рік – знижка (10%);
- 4 рази на рік – знижка (15%);
- 6 разів на рік – знижка (20%);
- 12 разів на рік – знижка (30%);
- 20 рази на рік – знижка (до 40%).

Якщо вам потрібно провести хімчистку килимів, хімчистку ковроліну або хімчистку м’яких меблів на професійному рівні, то звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка оперативно та якісно зробить роботу.

Хімчистка килимів та ковроліну здійснюється за наступною послідовністю:

  • Суха чистка здійснюється вакуумним порохотягом для видалення піску, бруду та інших забруднень.

  • Видалення плям проходить шляхом нанесення спеціального плямовивідника.

  • Аквачистка та інтенсивне очищення поверхні відбувається за допомогою професійного обладнання та безпечних сертифікованих гіпоалергенних хімічних засобів.

  • Вакуумна чистка поверхні є кінцевим етапом видалення залишків розщепленого бруду.

Головною перевагою діяльності компанії AquaFormula є високий результат якості виконуваних робіт та суттєво дешевшими цінами хімчистки килимів у Львові!

! Використовуються лише сертифіковані гіпоалергенні засоби, які безпечні для Вас та Ваших дітей!

Хімчистка килимів відбувається двома способами:

1. В цеху:

- Кур'єр забирає килим із квартири клієнта (килими повинні бути зкрученими).
- Термін виконання 1-3 дні.
- Вартість доставки (забрати - довести) - 50грн.
- Розрахунок відбувається після здачі килимів.

2. На місці у клієнта:

- Мобільна бригада приїзджає за вказаною адресою у зручний для Вас час.
- Час повного висихання килима триває від 4 до 12 годин.

Графік роботи:
Пн-Сб: 8:00-20:00     Нд: Вихідний.

Замовити хімчистку килима (ковроліну)

097-050-16-85