КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


ХІМЧИСТКА М'ЯКИХ МЕБЛІВ У ЛЬВОВІ

М’які меблі, а саме, дивани, крісла та стільці з часом під впливом зовнішніх факторів втрачають свій вигляд. Випадки через які стаються забруднення є багато. Найпоширенішими є плями від напоїв, їжі, тварин та дітей. Враховуючи всі ці фактори часто буває, що меблі виглядають безнадійно для відновлення і тому постає питання щодо купівлі нових меблів. Звісно меблі не є вічними і бувають дійсно випадки коли меблі потрібно міняти через фізичні пошкодження, різні несправності, які відновленню не підлягають. Але бруд та плями – це є та частина проблеми з якою постійно стикаються дивани, крісла та стільці. Крім відновлення вигляду також необхідно здійснювати дизінфекцію. Тому через певний час користування потрібно обов’язково проводити хімчистку м’яких меблів.

Хімчистка меблів ДО і ПІСЛЯ


Хімчистка дивану у львові
Хімчистка дивану у львові
Хімчистка крісла у львові
Хімчистка крісла у львові
Хімчистка стільця у львові
Хімчистка стільця у львові
Хімчистка дивану у львові
Хімчистка дивану у львові

ХІМЧИСТКА М'ЯКИХ МЕБЛІВ З ТЕКСТИЛЮ

Хімчистка м'яких меблів з текстилю відбувається за наступною послідовністю:

  • Суха чистка здійснюється вакуумним порохотягом при потребі, якщо на поверхні тканини занадто багато бруду.

  • Видалення плям проходить шляхом нанесення спеціального плямовивідника.

  • Аквачистка здійснюється за допомогою глибокої чистки зовнішньої та внутрішньої основи м'яких меблів із використанням із використанням професійного обладнання та безпечних сертифікованих гіпоалергенних хімічних засобів.

  • Повне висихання тканини залежить від температури та циркуляції повітря в приміщенні. Тому процес висихання може складати від 6-8 годин.

ХІМЧИСТКА М'ЯКИХ МЕБЛІВ ІЗ ШКІРИ

Хімчистка м'яких меблів із шкіри відбувається за наступною послідовністю:

  • Чистка поверхні здійснюється шляхом нанесення професійного гіпоалергенного хімічного засобу.

  • Промивання водою - забирається весь розчинений бруд.

  • Сушіння - видалення залишків волого з поверхні матеріалу.

  • Полірування - нанесення спеціального воскового покриття, яке збільшує довговічність поверхні.

  • Фінішне полірування - видалення залишків воскового покриття.

! Використовуються лише сертифіковані гіпоалергенні засоби, які безпечні для Вас та Ваших дітей!

Важливим чинником хімчистки є правильний підбір миючого засобу для конкретного виду тканини, щоб при чистці не пошкодити матеріал дивану, крісла, стільця або іншого елементу м’яких меблів. Чистка шкіри так само є досить відповідальним процесом. Клієнти інколи пробують самотужки видалити плями але неправильне використання миючих засобів часто призводить до непоправного пошкодження шкіри. Матраци експлуатуються щодня, тому піддаються різним забрудненням і появам нових плям. Причиною неприємного запаху є мікроби, кліщі, грибок, пліснява які розмножуються у м’якій основі матрацу. Тому видалення плям, бруду, кліщів та дизинфекція шляхом глибокої чистки внутрішньої та зовнішньої основи матрацу є необхідним.

Щоб вийти з даної ситуації ви можете замовити хімчистку меблів у Львові і вам не доведеться витрачати значні кошти на нові меблі або прошивати їх новою тканиною.

Бувають випадки коли люди довгий час зовсім не користувались диваном – наприклад від 6 місяців до 1 року і більше. Але навіть і в таких випадках досить часто звертаються в нашу клінінгову компанію. Можна задати запитання чому? Тому, що пилюка осідає і її ніхто не відміняв. Відомо, що пилові кліщі разом з пилюкою попадають в органи дихання та кров, що впливає на весь організм. Тому може бути погане самопочуття та погіршення здоров’я всього організму. Ми не збираємося когось лякати погіршенням здоров’я від пилу, бруду та плям, але кажемо як воно дійсно є. Здоров’я як і життя є тільки одним, тому вирішуйте самі – дихати пилюкою чи ні.

Пилюка на відміну від бруду та плям часто є невидимою. Були випадки коли в меблевих магазинах півроку і більше не продавався диван або м’які крісла та потрібно було їх освіжити. Сумнівів, що ними користувалися не було, хоча диван та крісла були новими та виглядали добре. Після проведення хімчистки в відрі була досить брудна вода та осад 3-4 см бруду. Тому після проведення хімчистки брудних диванів, якими по справжньому користуються часто вода в відрі є чорною та осад буває 5-6 см бруду. Але це є нормальне поширене явище, тому що дивани та інші м’які меблі купляють, щоб користуватися а не дивитися на них. Для стабільної підтримки чистоти м’яких меблів потрібно проводити хімчистку 1 раз на півроку. Якщо інтенсивність забруднення є досить великою, тоді хімчистку меблів можна проводити частіше.

Переважно в нашу клінінгову компанію звертаються, коли потрібна кваліфікована допомога професіоналів. Буває, що люди самі пробують провести чистку. Але майже одразу розуміють, що ні засіб куплений в магазині, ні підручний інвентар та обладнання не допоможе справитися з забрудненнями та плямами. А вивести запах такими засобами майже взагалі неможливо. Через неправильний підбір миючих засобів можна ще пошкодити матеріал тканини.

Переваги проведення хімчистки меблів на дому є наступними:

- Роботи проводяться на місці у замовника. Тому дивани та великі крісла не потрібно розбирати, виносити та транспортувати.
- Для очистки ваших меблів використовується тільки новітня техніка та високоякісні миючі засоби.
- Здійснюється чистка любих матеріалів (текстиль, шкіра, синтетика).
- Ви обираєте зручний для вас час, в любому районі міста та за містом. Всі роботи проводяться оперативно та якісно.
- Для постійних клієнтів існує система знижок. Оплата здійснюється після виконання робіт.

Поширеними видами робіт з хімчистки є: хімчистка диванів, хімчистка крісел, хімчистка стільців, хімчистка текстильних поверхонь, хімчистка шкіряного дивану, хімчистка шкіряних крісел, хімчистка шкіри, хімчистка диванів з тканини, хімчистка крісел з тканини, хімчистка матраців, виведення плям на дивані, виведення плям на кріслах та проведення хімчистки інших видів меблів з тканини.

Хімчистка меблів на одному замовленні може складатися з декількох робіт. Наприклад: хімчистка дивану зі шкіри, хімчистка крісел та чистка дивану з текстилю. В таких випадках будуть надаватися знижки.

Хімчистка м’яких меблів – непростий процес, який потребує правильного підбору хімічних засобів, плямовивідників, інвентарю, технічного обладнання і так само потрібно застосовувати професійний досвід в цій справі.

Якщо вам потрібно зробити хімчистку на професійному рівні, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка обов’язково вам допоможе.

Однією з головних переваг нашої клінінгової компанії є:

- Вартість послуг, яка не міняється в процесі та в кінці роботи. Ціна озвучена менеджером або оператором по телефону залишається незмінною. Вартість послуг, які вказані на нашому сайті в розділі Ціни відповідають дійсності.
- Якість та оперативність проведення робіт.

Якщо вам цікаві ціни з таких робіт як: хімчистка дивану, хімчистка матрасу, хімчистка подушок, хімчистка крісел, хімчистка стільця, хімчистка текстилю, хімчистка шкіри то ви можете зайти в розділ Ціни.

Формування ціни на послуги залежить від об’єму роботи та рівня забрудненості.

Замовити хімчистку м'яких меблів

097-050-16-85