КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


ХІМЧИСТКА САЛОНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Наша клінінгова компанія займається хімчисткою салонів всіх транспортних засобів. Найпоширенішими є хімчистка салонів автобусів, хімчистка кабіни вантажівок, хімчистка спецтехніки, хімчистка потягів та хімчистка літаків.

Хімчистка салонів автобусів та хімчистка кабіни вантажівок переважно потрібна перевізним компаніям та самим перевізникам. Тому, що сидіння автобусів з часом забруднюються через велику інтенсивність рейсів та великої кількості пасажирів, які постійно міняються. Чистота салону автобуса – це не тільки складова іміджу перевізної компанії, але необхідна річ для комфортного переїзду самих людей. Для комфортного перевезення вантажів, перевізникам також потрібний чистий салон кабіни. Тому, для стабільної підтримки чистоти, хімчистку салону автобусів та вантажівок потрібно робити хоча б 1 раз на півроку.

Потяги та літаки – це транспортні засоби, за допомогою, яких постійно перевозять велику кількість людей. Тому, підтримання стабільної чистоти сидінь салону є необхідним. Хімчистка салонів потягів та хімчистка салонів літаків має здійснюватись хоча б 1 раз на рік а для стабільної підтримки чистоти 1 раз на півроку.

У всіх перевізних компаніях є офіси в яких ми можемо зробити: хімчистку м’яких меблів, хімчистку килимів, хімчистку ковроліну та миття вікон.

Якщо вам потрібна хімчистка салону автобусів, хімчистка салону вантажівок, хімчистка салону потягів, хімчистка салону літаків та проведення хімчистки м’яких меблів, хімчистки килимів, хімчистки ковроліну, миття вікон, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка якісно та оперативно зробить всю роботу.

Замовити хімчистку автотранспорту

097-050-16-85