КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


МИТТЯ ВІКОН

Вікна – це є один з необхідних елементів любого житлового, офісного та виробничого приміщення. Тому, що денне світло – це є частина нашого життя, без якого ми не зможемо нормально працювати та відпочивати. Якість попадання денного світла в приміщення залежить від чистоти вікон. Максимальна прозорість скляної поверхні забезпечує не тільки добру освітленність але зручність споглядання людського ока за навколишнім середовищем. Тому, якщо ви зауважили, що:

- Ваші вікна перестали пропускати денне світло.
- З зовнішньої сторони вони покрились сажею, брудом та пилюкою.
- Навіть в самий сонячний день з них видно сірий краєвид.

То це означає, що настав час миття вікон. Але самому якісно помити вікна з внутрішньої та зовнішньої сторони з підвіконниками та рамами буде досить складно. Бувають моменти, коли є складнодоступні місця але вилазити на зовнішню сторону є так само небезпечним. Небезпечність та складність – це дві складові, які завжди присутні при митті вікон. Тому, якщо вам потрібно оперативно та якісно на професійному рівні помити вікна, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію.

Миття вікон ДО і ПІСЛЯ


Вікна до миття львів
Вікна після миття львів
Вікна до миття львів
Вікна після миття львів
Вікна до миття львів
Вікна після миття львів

Ціни на миття віконМиття вікон

Вартість, грн

до 100 кв, (м²)

від 20

до 500 кв, (м²)

від 18

до 1000 кв, (м²)

від 16

понад 1000 кв, (м²)

від 15

Миття вікон після ремонту, (м²)

від 35

Висотне миття альпіністами, (м²)

договірна

Висотне миття з допомогою автоматики, (м²)

договірна

Замовити миття вікон

097-050-16-85

Професійне миття вікон – це комплекс робіт, який виконується професійно навченими співробітниками з досвідом роботи, які використовують спеціальний інвентар, хімічні засоби та обладнання досягаючи максимальної чистоти та прозорості скляних поверхонь в відповідності з світовими стандартами та вимогами клієнта.

Ми виконуємо миття вікон в любий робочий час та в любий період року навіть в дуже холодний. Безперечно зимою миття вікон є більш трудомістким ніж літом але враховуючи наш досвід – ми так само справляємося без проблем. Щоб досягнути ідеальної чистоти скла і не ризикувати власним здоров’ям та затратою власного часу ми пропонуємо замовити послугу в нашій клінінговій компанії.

Ціни на миття вікон залежать від багатьох факторів, оновними з яких є:

Перше – це тип вікна. При мийці вікон важливо врахувати чи вікна із склопакету або ні. Якщо вікно із склопакету – то миття вікон здійснюється тільки з двох сторін. Так, як всередині між скляними поверхнями, пилюка попасти не може. Якщо вікно розбірне – то є внутрішні скляні поверхні, доступні для мийки, тоді майстру не тільки необхідно помити їх, але отримати до них доступ. Що потребує більших зусиль та часу при митті вікон. Тому, тип вікон та доступ до них впливає на вартість послуги.

Друге – це є складнодоступні вікна та нестандартні. Складнодоступними вікнами рахуються вікна, які не відкриваються або відкриваються не всі на великій висоті. Нестандартними вікнами є вікна, які мають незвичайну форму та часто мають дуже великий розмір і так само можуть не відкриватися або наполовину відкриватися на висоті. Тому, в таких випадках, як складнодоступні вікна в залежності від ситуації потрібно використовувати спеціальний інвентар, альпіністів або автовишку. Враховуючи всі ці фактори вартість послуги залежить від складності доступу та індивідуальної потреби кожного клієнта.

Третє – це є забрудненість поверхні. При оцінці вартості миття вікон необхідно врахувати забрудненість: нормальна забрудненість (миття вікон здійснювалось менш ніж півроку тому), сильна забрудненість (миття вікон здійснювалось більш ніж півроку тому), та після ремонту. Миття вікон після ремонту – це найбільш трудомісткий процес, тому, що необхідно не тільки помити вікна, але і видалити з нього залишки фарби, клею. Якщо на рамах після ремонту є ще невчасно здерті наклейки, то роботи стає ще значно більше. Тому, що крім відмивання та миття вікон після ремонту, потрібно затратити багато часу та сил на видалення невчасно здертих наклейок. Вартість послуги залежить від рівня забрудненості вікон.

У випадках, якщо вікна тільки поставили або пройшло два – три місяця після встановлення ви можете здерти наклейки власними силами, тоді вартість послуги буде дешевшою. Але, якщо важливішим та дорожчим є власний час, тоді співробітники нашої клінінгової компанії без проблем видалять наклейки та помиють вікна після ремонту.

Незалежно від типу, форми та складності миття cкляної поверхні та миття віконних рам в любих приміщеннях мають бути чисті вікна.

Наша клінінгова компанія виконує такі види робіт:

- Миття вікон різного типу.
- Миття вікон висотою до 3м.
- Миття вікон висотою від 3м.
- Висотне миття вікон.
- Миття вікон альпіністами.
- Миття вікон автовишкою.
- Миття вікон після ремонту.

Миття вікон складається, переважно, з очишення та миття рам, відмивання та миття скла а також миття підвіконників та відкосів.

Ми виконуємо також миття вітрин магазинів, миття рекламних вивісок та інших скляних поверхонь. Якісне та оперативне миття вітрин може бути виконане тільки професіоналами. Скло потрібно підтримувати в чистоті в любий час року – неважливо зима на вулиці чи літо. Так, як скло є обличчям магазину. Якщо воно буде брудним, в плямах, то клієнти не будуть звертати уваги на товари, якими б цінними вони не були. Є деякі продавці, які виставляють таблички, з надписом: ‘’не торкатися‘’, так, як вони знають, що якісно помити скло є досить важко і на цю процедуру йде багато часу. Спеціалістам нашої клінінгової компанії справитися з миттям вітрин не складає особливої важкості, так, як у нас є все необхідне для цього - обладнання, миючі засоби та професійні навички.

Дана послуга корисна тим організаціям та компаніям, які займаються торгівлею та мають скляні поверхні з зовнішньої або внутрішньої сторони офіса. Завдяки висококваліфікованій чистці поверхонь скла спеціалістами компанії AquaFormula, всі наші замовники залишаються задоволеними. Тому, що після проведення мийки вітрини або будь-якої cкляної поверхні – cкло буде виглядати кристально чистим, прозорим, що позитивно вплине на більшу відвідуваність нової кількості клієнтів.

Якщо вам потрібно якісно та оперативно помити вікна або cкляні поверхні різної конструкції в любих житлових, офісних, фінансових та промислових приміщеннях, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка обов’язково зробить cкляні поверхні сяючими та прозорими.

Для того, щоб порахувати вартість послуги, потрібно врахувати такі фактори: об’єм виконаної роботи (м2), ступінь складності доступу, регулярності мийки, витрати хімічних засобів, рівень забрудненості і т.д. Всі ці фактори розраховуються нашими менеджерами та операторами з якими можна зв’язатися по телефону. Менеджери та оператори можуть відповісти на любі ваші запитання, які стосуються клінінгових послуг. Ми стараємося запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні варіанти, з урахуванням побажань та можливостей.

Миття вікон включає:

- Миття віконних рам та підвіконь;

- Миття скляної поверхні;

- Фінішне видалення води по кутках.

Отримати консультацію

097-050-16-85