КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


МИТТЯ ВІКОН ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Після проведення ремонтних робіт постає два завдання – прибрати квартиру після ремонту та помити вікна після ремонту. Тому дуже часто наша клінінгова компанія робить і те і інше: миття вікон після ремонту та прибирання після ремонту.

Миття вікон ДО і ПІСЛЯ


Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів
Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів
Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів
Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів
Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів
Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів
Вікна після ремонту до миття львів
Помиті вікна львів

Ціни на миття віконМиття вікон

Вартість, грн

до 100 кв, (м²)

від 20

до 500 кв, (м²)

від 18

до 1000 кв, (м²)

від 16

понад 1000 кв, (м²)

від 15

Миття вікон після ремонту, (м²)

від 35

Висотне миття альпіністами, (м²)

договірна

Висотне миття з допомогою автоматики, (м²)

договірна

Замовити миття вікон

097-050-16-85

Миття вікон після ремонтних робіт – це досить складний процес, який вимагає багато часу та праці. В більшості випадків, коли потрібно помити вікна після будівельних робіт треба бути уважним, адже майже всі вікна розташовані на висоті. Небезпечність та складність – дві складові, які завжди присутні при митті вікон після ремонту. Тому, якщо вам потрібно якісно та оперативно на професійному рівні помити вікна після ремонту звертайтесь в нашу клінінгову компанію.

Миття віконних рам після ремонту полягає в відмиванні (очищення поверхні від найскладніших забруднень) та митті поверхні віконних рам. Видалення наклейок на віконних рамах значно ускладнює процес миття вікон після ремонту, тому вартість послуг може бути більшою. Якщо вам вікна тільки встановили або пройшло небагато часу (2-3 місяці) після їх встановлення можете спробувати самостійно їх видалити, тоді вартість послуги буде меншою. Часто буває, що власний час та справи є важливішими і дорожчими, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію, яка обов’язково вам допоможе видалити наклейки на віконних рамах та помити вікна після ремонту.

Найголовнішою метою після проведення миття вікон після ремонту – це є досягнення максимальної чистоти віконних рам та ідеальної прозорості скляної поверхні. Своїми силами досягнути такого результату буде дуже важко. Але часто буває, що люди пробують помити вікна після ремонту своїми силами а тоді звертаються в нашу клінінгову компанію. Найважливішим є кінцевий результат роботи а не процес та ваш власний час, який є безцінним. Затрачаючи власні сили та час немає ніякої гарантії, що ви зможете досягнути максимального результату чистоти вікон. Тому пропонуємо вам довірити вікна професіоналам.

Професійне миття вікон після ремонту – це є комплекс робіт, який виконується професійно навченими співробітниками з досвідом роботи, які використовують спеціальний інвентар, хімічні засоби та обладнання досягаючи максимальної чистоти та прозорості скляних поверхонь в відповідності з світовими стандартами та вимогами клієнта.

Якщо вам потрібно якісно та оперативно помити вікна після ремонту на професійному рівні, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію.

Технологія виконуваних робіт включає:

- Видалення наклейок на рамах;

- Відмивання віконних рам та підвіконь;

- Відмивання скляної поверхні;

- Миття віконних рам та підвіконь;

- Миття скляної поверхні;

- Фінішне видалення води по кутках.

Отримати консультацію

097-050-16-85