КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


МИТТЯ ВІКОН НА ВИСОТІ

Миття вікон на висоті – це є небезпечний та складний вид робіт, який потребує спеціальних знань та умінь використовуючи професійний інвентар, обладнання, хімічні засоби та при необхідності техніку.

Існують різні висоти на яких розміщені вікна та шкляні поверхні різних видів та конструкції. Тому в залежності від висоти та вимог клієнта використовується різне технічне обладнання, інвентар та хімічні засоби. Для здійснення миття висотних вікон фактично є два професіонала – це є майстер по миттю вікон та альпініст. Розглянемо більш детальніше в яких випадках працюють двоє спеціалістів.

Майстер – це є спеціаліст по миттю скляних поверхонь на висоті, миттю брудних вікон та дзеркальних поверхонь, миттю вікон після ремонту а також здійснює хімчистку м’яких меблів, хімчистку килимів, хімчистку ковроліну, автохімчистку салону автомобілів, хімчистку салонів інших транспортних засобів (мікроавтобусів, автобусів, вантажівок, потягів та літаків), а також інші спеціалізовані роботи та може бути альпіністом (якщо в нього буде посвідчення та навички). Фактично майстер – це є професіонал в сфері клінінгових робіт.

Висотні роботи по миттю вікон майстер використовує спеціальні телескопічні продовжувачі різної довжини, драбини різної величини та автовишки. В випадках коли наприклад потрібно помити вікна, які відкриваються через одне в проміжках (засклений балкон – всередині два вікна відкриваються та по бокам два(а іноді і бокові не відкриваються) на десятому поверсі), тоді використовуються спеціальні телескопічні продовжувачі та малі драбини. В випадках, якщо на балконі тільки всередині два вікна відкриваються а інші глухі, то за допомогою телескопічної штанги можна через вікно кухні та вікно спальні дістати бокові вікна з зовнішньої сторони. Якщо вікна відкриваються через раз, то завдяки такій технології можна мити вікна на любому поверсі та на любій висоті.

В випадках, коли наприклад є глухі вікна на висоті 2-3 поверху(до 10м), тоді майстер використовує великі телескопічні продовжувачі та велику трьохсекційну драбину. Глухі вікна на такій висоті можуть бути різних будівлях(особняки, котеджи, квартири, офіси та промислові приміщення). Але, якщо на перших поверхах є великі козирки або споруди, які мішають для зручного доступу, тоді для миття глухих вікон використовується автовишка або допомагає альпініст. Глухі вікна на висоті, які розташовані більше 10м – це вже може бути люба висота при якій майстер використовує тільки автовишку або миє альпініст. Бувають випадки, коли альпініст не може дістатись до потрібного місця(козирьок на даху виступає занадто сильно або немає за що зачіпити троси та страховку) в таких випадках майстер за допомогою автовишки домиває або повністю миє вікна на висоті. В випадках, коли автовишка не може повністю дістатись до глухого вікна(не вистачає 2-3м), то майстер може використати ще телескопічний продовжувач з запасом до 4м. Але, такі випадки, коли автовишка не до кінця дістає, бувають дуже рідко.

Взагалі мити вікна на висоті використовуючи різні телескопічні штанги та драбини різної величини та при необхідності використовувати автовишку – потрібно бути фізично здоровим, витривалим та уважним. Тому, такі роботи, як миття вікон переважно роблять хлопці з досвідом роботи. Фізичний фактор в таких роботах є досить великим, тому навіть не всі хлопці витримують навантаження. Тому, що головне – це є кінцевий результат а не процес. Хто пробував сам помити вікна після ремонту або висотні складнодоступні вікна добре нас розуміє, що таке – миття вікон.

Альпініст – це є спеціаліст по виконанню різних висотних робіт (миття вікон, штукатурка, фарбування, утеплення та інш.). Переважно альпініст здійснює миття зовнішніх вікон на висоті. Так само робить миття різних вікон на висоті та миття великих вікон на висоті але всі роботи виконуються тільки з зовні. Фактично альпініст – це є професіонал в сфері висотних робіт. Враховуючи, що в альпіністів є відповідні допуски про виконання робіт (вікна по кутах можуть затиратись поверхово) але все залежить від вимог клієнта. Якщо пріорітетнішим є оперативність, то якість може бути на 80%. В випадках, якщо навпаки пріорітетнішим є якість, то постраждає оперативність.

Взагалі майстра та альпініста не можна порівнювати. Але, якщо порівняти майстра та альпініста по вправності миття вікон – то майстер буде кращим. Тому, що майстер кожен день стикається з такими роботи як: миття брудних вікон, висотне миття вікон та миття вікон після ремонту не кажучи про інші клінінгові роботи (де часто зустрічаються скляні поверхні та дзеркала). Альпініст рідше стикається з миттям вікон та миє вікна переважно тільки з зовнішньої поверхні. Тому порівнювати майстра та альпініста на рахунок вправності миття вікон не можна через різні профільні напрямки.

Хоча майстер завжди робить свою роботу на 100% але бувають випадки, коли потрібен альпініст. Тому при виконанні висотного миття вікон необхідні, як майстер так і альпініст в залежності від ситуації та потреби клієнтів.

Якщо вам потрібно якісно та оперативно зробити висотне миття вікон на професійному рівні, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію.

Миття вікон у важкодоступних місцях реалізується за допомогою спеціальних засобів:

- Продовжувача телескопічного різної довжини та драбини;

- Альпіністів;

- Автовишки.

Ціни на миття віконМиття вікон

Вартість, грн

до 100 кв, (м²)

від 20

до 500 кв, (м²)

від 18

до 1000 кв, (м²)

від 16

понад 1000 кв, (м²)

від 15

Миття вікон після ремонту, (м²)

від 35

Висотне миття альпіністами, (м²)

договірна

Висотне миття з допомогою автоматики, (м²)

договірна

Отримати консультацію

097-050-16-85