КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


КОНТРАКТНЕ ПРИБИРАННЯ У ЛЬВОВІ

Контрактне прибирання у Львові – періодичне прибирання об’єктів нерухомості:

Квартири, офісні приміщення, будинки, банки, готелі, кінотеатри, заводи, фабрики, будівельні компанії, спортивні клуби, фітнес центри, ресторани, кафе, бари, торгівелні центри.

Контрактне прибирання може бути – щоденним, щотижневим, щомісячним та одноразовим.

Ми працюємо як з юридичними так і з фізичними особами, і готові укласти з Вами одноразовий, короткостроковий договір з прибирання котеджу, квартири або довгостроковий на прибирання офісу або цілого приміщення у Львові.

При необхідності складемо індивідуальний графік проведення робіт, який буде зручним для Вас.

Команда професіоналів компанії AquaFormula використовує високотехнологічне обладнання, інвентар та безпечні сертифіковані хімічні засоби, тому завжди досягаємо високого результату по якості виконаних робіт. Пропонуємо послуги з прибирання приміщень будь-якого типу, площі та складності.

Контрактне прибирання може включати весь спектр послуг: - МИТТЯ ВІКОН, - ХІМЧИСТКА, - ПРИБИРАННЯ

Детальну інформацію про вартість послуг Ви можете отримати на сторінці ціни на клінінгові послуги.

Вартість контрактного прибирання залежить від:

- площі та рівня забруднення;
- складності робіт та використання спеціальної техніки;
- необхідної кількості працівників;
- витрат на хімічні засоби та інші матеріали;
- кількості послуг.

Оцінка об'єкта та виїзд до клієнта здійснюється менеджером БЕЗКОШТОВНО!

Замовити контрактне прибирання

097-050-16-85


Щоденне прибирання квартири, будинку чи офісу може бути як основною (вранці та в вечері), так і підтримуючою – на протязі всього робочого дня. Щоденне комплексне прибирання може в себе включати багато різних клінінгових послуг, в залежності від вимог клієнта та підписання договору на певний період.

Швидке та одноразове прибирання квартири називають ще – експрес-прибиранням.

Експрес прибирання квартири – це швидке та професійне наведення чистоти та порядку в приміщенні в максимально короткий термін зусиллями спеціалістів нашої клінінгової компанії. Замовляють експрес-прибирання переважно до якогось свята (день народження, новий рік, прийом гостей т.д.) чи перед концертом. Експрес-прибирання взагалі не є контрактним але іноді бувають організації, які хочуть одноразовий договір. Одноразове контрактне прибирання може бути різним – генеральне прибирання, прибирання після ремонту та експрес-прибирання.

Щотижневе прибирання квартири, будинку чи офісу – це ряд клінінгових послуг, які надаються один раз на тиждень з підписанням договору на певний період.

Щомісячне прибирання квартири, будинку чи офісу – це ряд клінінгових послуг, які надаються один раз на місяць з підписанням договору на певний період.

Серед усіх трьох видів контрактного прибирання найбільш популярним є щоденне прибирання, яке переважно може мати стиль – експрес-прибирання.

Щотижневе та щомісячне прибирання є менш інтенсивним але більш фундаментальним і переважно схожі на стиль генерального прибирання. Але загалом все залежить від побажань та вимог клієнта, тому чітких правил немає.

Такі види робіт, як хімчистка м’яких меблів (з текстилю або зі шкіри), хімчистка ковроліну та килимів, автохімчистка салону автомобіля та професійне миття вікон можна при потребі так само укласти договір але якщо роботи будуть виконуватись з певною періодичністю на протязі обумовленого строку.

Співпраця з будівельними компаніями у Львові для нашої організації є досить актуальною. Тому наша клінінгова компанія пропонує співпрацю на договірній основі для будівельних компаній. При довгостроковій співпраці можливі знижки. Так само наша компанія пропонує співпрацю на договірній основі всім корпораціям, компаніям та організаціям яким потрібно провести контрактне прибирання.

Якщо вам потрібно провести якісне професійне прибирання на договірній основі, тоді звертайтесь в нашу клінінгову компанію.