КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ У ЛЬВОВІ

Останнім етапом ремонта чи будівництва будинка є прибирання.

Прибирання після ремонту та будівництва – завдання, з яким швидко та якісно упорається наша клінінгова компанія. В розпорядженні її співробітників є арсенал спеціальних миючих засобів для видалення любих забруднень. Крім цього, висококваліфікований персонал компанії правильно вибирає оптимальний спосіб очистки, який не пошкоджує різні типи поверхонь та матеріали.

Прибирання ДО

Прибирання після ремонту у львові
Прибирання після ремонту у львові

Прибирання ПІСЛЯ

Прибирання після ремонту у львові
Прибирання після ремонту у львові

Вибираючи між самостійним прибиранням або можливістю доручити її співробітникам компанії, об’єктивно оцініть об’єм робіт. Як правило, на всіх поверхнях приміщення та вікнах залишається будівельний пил, бруд, на плитці, підлозі – залишки будівельних матеріалів. Якісне очищення від будівельного бруду на всіх кутах, плінтусах, дрібних деталях інтер’єру займає достатньо багато часу та сил та часто потребує застосування спеціальної техніки.

Тому післябудівне прибирання – це важкий та дуже клопіткий процес.

Якісне прибирання після ремонту полягає у відсутності ознак нещодавнього будівництва та ремонтних робіт. Тому багато клієнтів звертаються до нас вже після того, як самі спробували власноруч прибрати квартиру після ремонту.

Прибирання приміщень після ремонту є завершальним етапом відновлення квартири, офіса або котеджа, тому є не менш важливим ніж сам ремонт. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з прибиранням приміщень після ремонту, який не залежить від об’єму та складності робіт. Для цього в нашому розпорядженні є штат досвідчених співробітників, а також все необхідне обладнання та спеціальні миючі засоби. Наша компанія має великий досвід в цій сфері. В ході проведення робіт співробітники компанії професійно швидко приберуть в приміщеннях все будівельне сміття, помиють вікна, очистять поверхні від фарби,клея, якісно зроблять хімчистку килимів, проведуть вологе миття підлог з твердим покриттям. Основною послугою після будівництва та ремонту є глибока очистка підлоги (кафельна плитка, лінолеум) роторною машиною. Виконуючи прибирання після ремонту, ми застосовуємо тільки професійне обладнання та сучасні хімічні засоби очистки.

Однією з головних переваг нашої клінінгової компанії є те, що ми не робимо ніяких націнок за складність виконаних робіт при проведенні післябудівного прибирання. Ціна, озвучена менеджером або оператором по телефону залишається незмінною.

Прибирання після ремонту та будівництва відбувається за наступною послідовністю:

  • Узгодження про винесення та вивіз сміття.

  • Видалення пилу і поверхневого бруду професійними порохотягами із стель, стін, вікон та підлоги.

  • Відмивання, миття та полірування предметів інтер'єру: люстри, лампи, світильники, вентиляційні решітки, виключателі, розетки, меблі та інші предмети.

  • Відмивання та миття вікон, дверей, скляних поверхонь.

  • Прибирання, відмивання та миття балконів.

  • Відмивання, миття та дезинфекція санвузлів.

  • Відмивання та миття кухні.

  • Відмивання, миття та полірування підлоги.

  • Хімчистка м'яких меблів, матраців, килимів та ковроліну здійснюється у разі потреби.

Заощаджуйте свій час та зусилля, а брудну роботу залиште професіоналам компанії AquaFormula.

Оцінка об'єкта та виїзд до клієнта здійснюється менеджером БЕЗКОШТОВНО!

Замовити прибирання після ремонту

097-050-16-85


Чому прибирання після ремонту власними силами є досить складним завданням:

- Будівельний пил настільки легкий, що осідає на всіх поверхнях
- Обезпилювати потрібно не тільки підлогу, але стіни та стелю
- Щоб досягнути ідеально чистих вікон на яких рами, всередині рам та скло були повністю чистими – потрібно помити вікна після ремонту на професійному рівні використовуючи професійний інвентар та спеціальні хімічні засоби
- Бувають складнодоступні місця до яких потрібно дістатись, але лізти дуже високо є небезпечним, тоді для цього потрібно використовувати спеціальний інвентар та обладнання
- Для максимального відмивання плитки після ремонту потрібно дотримуватись спеціальної технології роботи та використовувати потрібні хімічні засоби, інвентар та професійне обладнання

Ви тільки уявіть, скільки часу та сил потрібно на прибирання після ремонту, не кажучи вже про необхідну закупівлю необхідної хімії та технічного обладнання.

Прибирання після ремонту – це заняття не з легких, тому одному його здолати буде дуже важко. Крім цього є велика вірогідність, що ви не зможете досягти ідеальної чистоти.

Замовивши клінінгові послуги в нашій клінінговій компанії, ви полегшуєте собі життя та швидше досягаєте поставленої мети.