КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСУГ
КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюємо у Львові
та Львівскій області
Львів, вулиця Природна 5б


МИТТЯ ВІКОН У ЛЬВОВІ

Пропонуємо наступні види послуг:

Професійне миття вікон


Миття вікон у Львові

Професійне миття вікон – це комплекс робіт, який виконується працівниками нашої компанії досягаючи максимальної чистоти та прозорості скляних поверхонь в відповідності з світовими стандартами та вимогами клієнта.

Професійне миття вікон


Миття вікон піся ремонту


Миття вікон піся ремонту у Львові

Професійне миття вікон після ремонту – полягає в відмиванні (очищення поверхні від найскладніших забруднень) та митті поверхні віконних рам. Замовивши миття вікон після ремонту Ви завжди отримаєте високий результат.

Миття вікон піся ремонту


Миття вікон у важкодоступних місцях


Миття вікон на висоті у Львові

Миття вікон у важкодоступних місцях – складний вид робіт, який потребує спеціальних знань та умінь використовуючи професійний інвентар, обладнання, хімічні засоби та при необхідності спеціальний транспорт.

Миття вікон піся ремонту


Чистота вікон є важливим елементом чистоти та порядку в квартирах, будинках, офісах, торгових центрах і навіть у різних промислових приміщеннях.

Миття вікон забирає багато часу та сил. Тому помити вікна швидко та якісно можливо завдяки правильно організованому процесу роботи команди професіоналів.

Ціна послуг на миття вікон формується в залежності від складності виконуваних рлобіт та використання спеціальної техніки.

Оцінка об'єкту та виїзд до клієнта здійснюється менеджером БЕЗКОШТОВНО!

Замовити миття вікон у Львові

097-050-16-85